Oriflame Üyelik

Ücretsiz Üyelik için Aşağıdaki formu doldurun.
Üye olmanız için Türk vatandaşı olmanıza gerek yoktur.

  oriflame üyelik

  Oriflame Üyelik

  Oriflame üye olarak sizde kazanmaya başlayın, ev ekonominize destek olarak kozmetik ürünlerden tasarruf edin ve para kazanın günümüz şartlarında evden çalışmak çok zordur. Oriflame ile evden çalışın ve ailenize destek olun. Kozmetik alışverişinizden %30 tasarruf edin. Her ay değişen kataloğumuz ile yeni fırsatlar kazanın. Çevrenize tavsiye edip Ekip oluşturursanız primler ile para kazana bilirsiniz. Oriflame Üyelik ücretsizdir üye olmak için TC vatandaşı olmanıza gerek yoktur.

  Oriflame Danışmanı olarak sizde hemen kazanın.

  Her ay güncellenen Oriflame Katalog için tıklayınız.

   

  KAZANANLAR KULÜBÜ PROGRAMI

  Oriflame ile kazanmaya başlamak için en hızlı ve kolay yolu bir ekip kurmanızdır.

  Ekip oluşturmak için yakın çevrenizden başlayarak “Ek gelir fırsatıyla ve ürünlerle” ilgilenen herkesi ekibinize üye yapabilirsiniz.

  Yeni üyelerinizin sayı arttıkça Oriflame’in sınırsız kazanç elde edebilrsiniz, yeni ünvanlar ile daha iyi gelirler ve hayallerinize yaklaşırsınız. Siz ve ekibiniz daha fazla kazana bilir, hayallerinize rahatça kavuşa bilirsiniz.

  Kazanlar Kulübü Programı size ve ekibinize daha fazla kazandırmak!

  Sizde kazanmak ve uzaman bir destek almak istiyorsanız hemen üye olun.

   

  Oriflame Danışmanı Olun

   

  Oriflame ailesine katılarak, kazanç kapısını aralamış oluyorsunuz. Kendi ekibinizi oluşturarak daha fazla kazanabilirsiniz. Ekip oluşturmanız size kalmıştır. Bu konuda firmamızın sizleri serbest bırakıyor. Ekibinizle daha fazla kazanabilirsiniz. Ekibinizi büyüttükçe birçok avantajdan yararlanabiliyorsunuz.

   

  Oriflame Üyelik Avantajları

   

  Oriflame’e ücretsiz üye olarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. En büyük avantajınız evden çalışabilmenizdir. Çalışma saatlerinizi, satış limitinizi kendiniz belirliyorsunuz. Diğer avantajları şöyle sıralayabiliriz;

  1- Oriflame’e sadece satış amaçlı üye olmak zorunda değilsiniz. Kendi kozmetik, gıda takviyesi ürünlerinizi karşılamak için de üye olabiliyorsunuz.

  1- Kozmetik alışverişlerinizden %30 tasarruf sağlıyorsunuz.

  2-Ekip oluşturarak primler kazanıyorsunuz. Ekibinizdeki üye sayısı arttıkça yeni unvan ve fırsatlar kazanıyorsunuz.

  4- Kişisel gelişiminiz için uzman destek yardımı alıyorsunuz.

  5- Her ay yenilenen kataloğu ücretsiz alıyorsunuz.

  6- Her ay %80’e varan indirimli paketlerden yararlanıyorsunuz.

  7- Yüksek puanlar toplayarak, elektrikli ev aletlerinden, sürpriz hediyelerden birini ücretsiz alabilirsiniz. Hediye puanı limitine ulaşamazsanız 125 puan + 19,90 TL’ye sahip olma imkanınız bulunuyor.

   

  Oriflame Katalog

  Oriflame, kozmetik sektöründe bitkisel ve doğal ürünler bakımından ayrı bir yere sahiptir. Yarım yüzyılı aşkın sürede insanlara hem kendi ihtiyaçlarını karşılama hem de kazanç sağlama imkanı sunuyor. Her ay son trendlerin, kozmetik dünyasındaki bilimsel yeniliklerin ve muhteşem tekliflerin bulunduğu bir katalog yayınlanıyor. Oriflame’e üye olarak bu imkanlardan avantajlı şekilde yararlanıyorsunuz.

   

  2021 yılı Ocak ayı kataloğu yararlandı. Ocak kataloğunda özel indirimler, teklifler, hediyeler sizleri bekliyor. Katalogda sadece kadınlar değil, erkeklerin de ilgisini çekecek, beğenerek kullanacakları kozmetik ürünler bulunuyor. Cilt bakımından makyaja, parfümden kişisel bakıma kadar yüzünüzü güldürecek cazip indirim ve kampanyalar sizleri bekliyor.

   

  Uzman Desteğimizden Yararlanın

  Aile ekonominize katkıda bulunmak, cep harçlığınızı çıkarmak, kozmetik ürünlerden indirimli yararlanmak isteyebilirsiniz. Fakat bu konuda yeterli bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sormak, detaylı bilgi almak isterseniz firmamızın “iletişim” sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede sizinle iletişime geçiyoruz.

  Bir cevap yazın

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Post comment